URNIK - KLOVNBUF 2022

 

 7. 6. od 15:00 do 17:30

Cirkuška dvorana Fuskabo

Marie Vela (FR): Trapez

delavnica

 

7. 6. od 18:00 do 21:00 in 8. 6. od 17:00 do 20:00

Cirkuška dvorana Fuskabo

Valentina Cortese (FR): Nova magija, gib

Delavnica

 

10. 6. ob 20:00

Plesni Teater Ljubljana

Calentina Vortese: Lento e violento (FR)

Predstava sodobnega cirkusa in nove magije

 

11. 6. od 10:00 do 22:00

Igrišče ŠD Tabor

Dan skupnostnega cirkusa Človek na loncu

Delavnice, igre in odprti oder

Dogodek organizira Cirkokrog

 

12. 6. ob 20:00

Španski borci

Hazel Lam: Svetilnik (BE, VB)

Zračne akrobacije in sodobni ples

 

13. 6. od 10:00 do 19:00

Kongresni trg in park Zvezda

Cirkuški ponedeljek – program v sklopu festivala Junij v Ljubljani

10.00

Divertisment – koncert

Nastop  domačih cirkuških skupin in posameznikov (Cirkokrog, Mismo Nismo, Misija Šotor!, Mariia Filimonenko idr.) 3+

 

11:00 – 13:30

Andrea Brunetto (Madame Rebiné): Obroč Cyr (IT)

Delavnica 14+

 

16:00

Les Colporteurs: Méandres (FR)

Vrvohodstvo in akrobacije na kitajskem drogu

 

17:00

Cirkus Fuskabo: Lahko noč (SI)

Predstava mladinskega cirkusa

 

18:00

Madame Rebiné: Klovnovo maščevanje (IT)

Klovnada, žongliranje in akrobacije

 

13. 6. ob 20:00

Stara mestna elektrarna

Vitkar zavod in KD Priden možic: Srečno! (SI)

Večžanrska predstava

 

14. 6. ob 19:00

Stara mestna elektrarna

Cirk Pozor: Zaveza (HR)

Sodobna klovnada

 

14. 6. ob 20:30

Stara mestna elektrarna

Cirk Pozor: Emmett (HR)

Film (13 minut)

Filmu bo sledil pogovor z ustvarjalko Nikolino Majdak

 

15. 6. ob 18.00

Preddverje Stare mestne elektrarne

Justin Durel in Alenka Marinič (SI): Pedagogika mask (po Jacquesu Lecoqu, njegovih predhodnikih in privržencih)

Predavanje in prikaz

 

15. 6. ob 20.00

Stara mestna elektrarna

Tolpa: Stari in drzni (SI)

Lutkovni variete

 

16. 6. ob 20.30

Park Tabor

Globus Hystericus: Sanje uličarjev – pesem za park Tabor (SI)

Predstava z larvalnimi maskami

 

17. 6. ob 18:00

Igrišče ŠD Tabor

Double Take Cinematic Circus: Jump Cut (BE)

Akrobatska predstava

18. 6. ob 20:00 - PREDSTAVA ZARADI BOLEZNI ODPADE

Publika Bar Klub (Vilharjeva 11)

Lingaling: Krotilka stolov (SI)

Sodobna klovnovska groteska

 

19. 6. ob 20:00

Stara mestna elektrarna

Društvo Matafir in Festival Klovnbuf: Poskus sobe (SI)

Predstava sodobnega cirkusa - festivalska koprodukcija

20. 6. ob 20:00

Stara mestna elektrarna

Društvo Matafir in Festival Klovnbuf: Poskus sobe (SI)

Predstava sodobnega cirkusa - festivalska koprodukcija

Predstavi bo sledil pogovor z ustvarjalkami in ustvarjalci

26. 6. ob 11:00

Gostovanje na Soboških dnevih, Murska Sobota

Zavod Bufeto: Mini cirkus Bufeto (SI)

Predstava za vse generacije

 

1. 7.

Gostovanje na Alpe - Adria PUF Festivalu, Koper

Zavod Bufeto: Mini cirkus Bufeto (SI)

Predstava za vse generacije

PRIDRŽUJEMO SI PRAVICO DO SPREMEMBE PROGRAMA

NAZAJ NA PROGRAM

  • Klovnbuf
  • Klovnbuf